PĀRSTĀVĒTIE ZĪMOLI

WELLA PROFESSIONALS

Wella Professionals rūpējas par matiem jau vairāk nekā 140 gadus. Uzņēmums palīdz frizieru stilistiem attīstīt uzņēmējdarbību, ieviešot revolucionāras inovācijas matu krāsošanā, kopšanā un veidošanā. Wella Professionals spēks slēpjas katra cilvēka unikalitātē.   Frizieru meistars ir pārmaiņu veicinātājs, gan ikdienā rūpējoties par saviem klientiem, gan esot daļa no skaistumkopšanas industrijas.

KADUS PROFESSIONAL

Kadus Professionals produktu līnija ir pieejama un viegli lietojama. Stilisti paļaujas uz Kadus Professional, lai nodrošinātu lieliskus rezultātus katram klientam. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt neatkarīgiem profesionāļiem attīstīt savu uzņēmējdarbību un ļaut koncentrēties uz to, kas ir vissvarīgākais – klientiem un izcilību. Kadus Professional ir viens no uzticamākajiem starptautiskajiem
zīmoliem, kas katru dienu visā pasaulē dāvina matiem jaunu dzīvi.

Ar mums jūs esat labās rokās!

SYSTEM PROFESSIONAL

Tā ir zinātne par matu kopšanu, kas veicina matu pārvērtības. Kopš darbības sākuma System Professional ar zinātnes palīdzību ir centies atbildēt uz vienu matu kopšanas jautājumu: kāds ir labākais risinājums atjaunojošai matu kopšanai?

Nav virspusēju risinājumu, kas ilgst vienu dienu un lidz vakaram kļūst labāk. Tie ir ilgtermiņa, intensīvas kopšanas risinājumi, kas iedrošina frizieru meistarus un klientus pārliecībai, ka ar zinātnes palīdzību var saglabāt matu veselibu, kas atbilst viņu vajadzībām.

System Professional aicina izbaudīt greznu pieredzi ar augstas kvalitātes formulām, kas nodrošina lieliskus rezultātus un ir pielāgotas gan  skaistumkopšanas saloniem, gan lietošanai mājās.

SEBASTIAN PROFESSIONAL

NAV NOTEIKUMU. Mēs uzskatām, ka mūsu individualitāte ir pārāk krāsaina, lai to ietilpinātu vienā stilā. Mēs nekad nepārstājam virzīties uz priekšu. Mēs aicinām jūs lauzt normas un nebaidīties būt unikālam ar savu bezgalīgo izdomu. Mēs atsakāmies no pašreizējām modes tendencēm, lai atbrīvotu vietu jaunām. Mēs izmantojam savas zināšanas un pieredzi, lai dalītos ar mūsdienīgām matu veidošanas metodēm. Tā vietā, lai ļautu matiem mūs kontrolēt, mēs mācām, kā tos profesionāli pārvaldīt, kā pārsniegt savas ierastās spējas un atraisīt savu radošumu.

SEB MAN

SEB MAN piedāvā matu kopšanas līniju vīriešiem, kurā ietilpst matu veidošanas un kopšanas līdzekļi. Šī līnija ir paredzēta drosmīgiem vīriešiem, kuri nevēlas pakļauties stila noteikumiem, un sniedz viņiem iespēju izpausties daudzpusīgi un oriģināli.

NIOXIN

Ar vairāk nekā 30 gadu neatkarīgu pētījumu pieredzi NIOXIN ir visvairāk pirktais ASV zīmols matu izkrišanas problēmu risināšanai. Nioxin revolucionārā inovatīvā tehnoloģija rūpējas par matiem, uzlabojot galvas ādas stāvokli. Sākot ar komplektu un papildu procedūru izveidi un beidzot ar sistemātisku galvas ādas atjaunošanu, Nioxin ļauj izbaudīt biezākus matus un veselīgāku galvas ādu.

OPI

Uzņēmums OPI, ko Losandželosā dibināja Suzi Veisa-Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann), 20. gadsimta 70. gados satricināja nagu lakošanas nozari ar savu ikonisko pudelītes formu un unikālajiem produktu nosaukumiem. Šodien OPI ir nešaubīga profesionāļu izvēle, kuru dievina klienti un popkultūras zvaigznes.

Kā salonu zīmols Nr.1, OPI ir apņēmies nodrošināt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus gan saloniem, gan pircējiem, kā arī koncentrēties uz drošību un inovācijām nozarē. Pazīstamas ar izcilu sastāvu, moderniem toņiem un ikoniskiem nosaukumiem, OPI īpaši pigmentētās nagu lakas ir ārkārtīgi bagātīgas un noturīgas – piedāvājot pieejamu greznību savām pircējām.