MĒS

Wella International Studio Riga ir lielākā apmācību studija Baltijā, kur jūs atradīsiet kvalificētus pasniedzējus, motivētus kolēģus, profesionālu aprīkojumu un produktus, kas rada ideālus apstākļus jūsu profesionālo prasmju attīstīšanai un pilnveidošanai.

Mūsu pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam ekskluzīvus nosacījumus mūsu studijas pakalpojumu izmantošanai, apmācību kursu organizēšanai un jaunu kolekciju veidošanai.

Wella izglītības programma ir izstrādāta, lai iedvesmotu un apmācītu profesionālus skaistumkopšanas ekspertus. Piedāvājot izcilas apmācības iespējas, mēs apvienojam kopienu, kuru vieno aizraušanās ar friziera profesiju.

Kopā mēs esam stiprāki – kopā mēs veidojam skaistumkopšanas nozari!

 

Wella starptautiskās studijas vadītāja

Aelita Mežpapa

Dārgie kolēģi, esiet sveicināti mājās!

Izglītība veido pamatu stilistu veiksmīgam darbam un karjerai. Laba izglītība frizieru meistaram sniedz milzīgu pieredzi un veido lojālu klientu bāzi. Izglītība ir katra meistara panākumu atslēga.

Izprotot mācīšanās nozīmi un spēku, mūsu mērķis ir iepazīstināt skaistumkopšanas speciālistus ar aktuālākajām un jaunākajām inovācijām, pulcēt profesionāļu un speciālistu kopienu profesionāli aprīkotā telpā, izmantojot ekskluzīvas mācību programmas, augstākās kvalitātes rīkus un produktus, lai atklātu viņu radošo potenciālu.

Zināšanām ir milzīgs spēks! Tas ir visa pamats, atbalsts, kas ļauj attīstīties! .

Mūsu treneri

Tatjana Kohana

Wella Professionals trenere 

@tatjanakohan

Kopā ar Wellu jau vairāk kā 25 gadus. Mīl savu profesiju, jo patīk strādāt ar cilvēkiem un padarīt skaistākus. TOP stiliste, salonu līdzīpašniece un ļoti profesionāla frizieru meistare. Ar savu izcilo darbu ieguvusi klientu un citu frizieru meistaru cieņu un atzinību, jo mīl un prot dalīties savās zināšanās ar kolēģiem.

Sintija Trušinska

Wella Professionals un System Professionals trenere

@sintijatrusinska.hair

Iedvesmu gūst no klientiem, kuri vēlas pilnveidoties un gūt jaunu pieredzi profesionālajā jomā. Nekas Sintijai nerada tādu prieku, kā laimīgs klients, kurš pēc semināra ir pilnveinveidojies savā profesijā. Strādājot ar Wella Professional lepojas par zinātniskiem pētījumiem un sasniegumiem, ko piedāvā kompānija. Sintija ir atvērta un vēlas turpināt pati sevi pilnveidot. Zinošs meistars ir laimīgs meistars. Regulāri piedalās starptautiskās apmācībās.

Sandra Poļevska

Wella Professionals trenere

@sandra_master19

Friziera amata Meistare no Ventspils. Iespēja darīt savu darbu, ko mīli, un ar to aizraut citus, tas ir liels pluss šajā dzīvē. Un esmu pārliecībā, ka ir miljoniem labu lietu, kas var notikt, ja vien to ļoti vēlas!

Alla Godunova

Wella Professionals trenere

@spakaallawella

Domājoša frzieru meistare, kura dievina matus un rūpējas par tiem. Semināru dalībnieki Allu raksturo kā smaidīgu treneri ar individuālu pieeju mācību procesam.

Dace Judina

Kadus Professional trenere

@dace_judina

Profesionāla Kadus trenere, kura vēlas pati mācīties un sniegt savas zināšanas arī citiem.

Māris Vigups

Wella professionals un Nioxin treneris

@skaistuma.darbnica

Frizieru meistars no Latvijas ziemeļu pilsētas Alūksnes.  Veiksmīga salona īpašnieks. Savu klientu matus uztver kā drēbnieks audumu, tāpēc rūpes par šo neatkārtojamo materiālu, kas ir mati, viņam ir pašas svarīgākās.

Daiga Puče

Kadus Professional trenere

@daigaporiete.hair

Pieredzējusi un profesionāla Kadus trenere, savā ziņā viņa ir kā gaismas stars, kura ietver sevī visas krāsas, formas, līnijas un klorītus. Daiga novēl katram dzīvē atrast savu gaismas staru. 

MŪSU TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVJI

Sigita Mozaļevska

Kurzeme, Zemgale

[email protected]

+371 28 689 555

@sirowariga.sigita

Ilmārs Staškevičs

Rīga, Rīgas rajons 

[email protected]

+371 28 660 222

@sirowariga.ilmars