Wella Professionals, pasaulē vadošais profesionālo matu krāsu zīmols, sasniedz jaunu matu spīduma un tonēšanas līmeni, iepazīstinot ar jauno SHINEFINITY, noturīgu krāsas glazūru bez dabīgās matu krāsas “pacelšanas” un bez bojājumiem, nodrošinot tonim atbilstošu krāsas mirdzumu ar zīdainu matu sajūtu.

 

Katra sieviete vēlas iegūt spīdīgus, veselīga izskata matus. Balināšanas un tonēšanas pakalpojumi salonos ir vieni no pieprasītākajiem. 8 no 10 sievietēm1 apgalvo, ka meklē matu tonēšanas risinājumus, kas noturēsies matos ilgāk, un produktus, kas labāk aizsargātu matus no bojājumiem.

 

SHINEFINITY piedāvā nākamās paaudzes matu krāsas spīdumu ar 32 caurspīdīgiem, moderniem toņiem un bezgalīgi radošām  iespējām, bez dabīgu matu toņa “pacelšanas” un bez matu bojājumiem.

           

Jaunā līnija iepazīstina ar modernu “tīro formulu”* un pH līdzsvarotu tehnoloģiju, kas beidzot lauž paradigmu, ka krāsa tikai skābā vidē nerada matu bojājumus. Formula izstrādāta, lai regulētu un kontrolētu pH līmeni visā krāsošanas procesā, tādējādi iegūstot tonim atbilstošu krāsu un uzticamus krāsu rezultātus. Tas nozīmē bez dabīgās matu krāsas izbalināšanas un bez bojājumiem, nodrošinot tonim atbilstošu krāsu ar zīdainu matu sajūtu.

 

SHINEFINITY izveidota sadarbībā ar Wella Professionals zīmola vēstnesi Patricia Nikole (@PaintedHair), sociālo mediju ikonu ar vairāk nekā 1 miljonu Instagram sekotāju. Patrīcija ir matu mirdzuma eksperte un vislabāk pazīstama kā matu krāsošanas tendenču un skaisti izstrādātu krāsošanas tehniku līdere. Patrīcija bija iesaistīta SHINEFINITY dizaina veidošanā, kā arī līdzdarbojās “Shimmer Melt Glaze”- jauna ekskluzīva salona pakalpojuma izveidošanā.

 

“SHINEFINITY ir ideāli piemērota matu tonēšanas un mirdzuma uzlabošanas pakalpojumiem, tā nebalina dabīgo matu toni un nebojā matus. Pēc SHINEFINITY lietošanas mani klienti ir absolūti laimīgi ar savu matu krāsu. Tiem, kas meklē ilgstošu, tonim atbilstošu dabisku krāsas mirdzumu, SHINEFINITY ir pareizā izvēle. Šī  krāsas glazūra bez dabisku matu toņa “pacelšanas”  ļauj frizieru meistariem strādāt radoši, bez ierobežojumiem,” stāsta Patrīcija Nikole.

 

Palielina salona ieņēmumus.

Ar SHINEFINITY krāsas ienākšanu tirgū Wella Professionals atbalsta salonus, lai palielinātu to ieņēmumus, pievienojot jaunus pakalpojumus un piedāvājot jauno krāsošanas pakalpojumu SHINEFINITY Color Glaze. Šis pakalpojums pārsteigts savus klientus ar uzticamu un ilgstošu krāsas mirdzumu un toņa noturību bez matu bojājumiem.

 

Hugh Dineen (Hjū Dinens), zīmola prezidents un Wella Company mārketinga direktors, secina: “SHINEFINITY ir mūsu līdz šim tīrākā demi-krāsas tehnoloģija. Piedāvājot matu krāsošanas iespējas bez dabīgās matu krāsas balināšanas un bez matu bojājumiem. Tas veiksmīgi risina galvenās klientu problēmas, piemēram, matu bojājumus un satraukumu par sastāvdaļām, ļaujot lielākam skaitam klientu sākt krāsot matus vai biežāk baudīt krāsu pakalpojumus. Wella Professionals ar lepnumu turpina izvirzīt visaugstākos standartus, piedāvājot produktus un pakalpojumus, kas radīti, lai iedvesmotu frizierus visā pasaulē.”